Spojky od 2 200 do 4 300 Kč, skladem
- EXEDY Sada spojky HCK2061
SACHS Sada spojky 3000950676
SACHS Sada spojky 3000970112
LuK Sada spojky 623340700
LuK Sada spojky 619319800
VALEO Sada spojky 834104
SACHS Lamela spojky 1864528442
JAPANPARTS Sada spojky KF912
LuK Sada spojky 624227900
AISIN Sada spojky KT103A
STATIM Sada spojky 120751
SACHS Hlavní válec, spojka 6284600658
LuK Sada spojky 624079300
LuK Sada spojky 624342209
ATE Hlavní válec, spojka 24241917283
SACHS Lamela spojky 1878001507
SACHS Vysouvací ložisko 3151227001
BLUE PRINT Sada spojky ADD63041
SACHS Sada spojky 3000951182
VALEO Sada spojky 826489
SACHS Sada spojky 3000990285
LuK Sada spojky 622342734
LuK Sada spojky 623186360
VALEO Sada spojky 826206